Без темы
<<  Заглавная буква э 2100 Загрязнение города иркутска  >>
Наша бібліотека
Наша бібліотека
Паспорт бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Паспорт бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Програма бібліотечних уроків шкільної бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ
Програма бібліотечних уроків шкільної бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ
Діяльність шкільної бібліотеки по пропаганді краєзнавчої літератури
Діяльність шкільної бібліотеки по пропаганді краєзнавчої літератури
(Продовження)
(Продовження)
(Продовження)
(Продовження)
(Продовження)
(Продовження)
Творчість наших читачів
Творчість наших читачів
Творчість наших читачів
Творчість наших читачів
Бібліотечний диктант “Структура книги”
Бібліотечний диктант “Структура книги”
Вікторина “Чи знаєш ти
Вікторина “Чи знаєш ти
Пісенька про книжку
Пісенька про книжку

Презентация на тему: «Заголовок для по береги свою планету». Автор: дом. Файл: «Заголовок для по береги свою планету.ppt». Размер zip-архива: 6476 КБ.

Заголовок для по береги свою планету

содержание презентации «Заголовок для по береги свою планету.ppt»
СлайдТекст
1 Наша бібліотека

Наша бібліотека

Гутянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області

2 Паспорт бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бібліотечна планета

Назва навчального закладу: Гутянська ЗОШ І-ІІІст. Богодухівської райради Харківської області Завідувач бібліотеки: Рагуліна Ольга Миколаївна Освіта: вища,ХДІК,1982р. Курси підвищення кваліфікації: 2014 р. Стаж роботи: 32р. Дата заснування бібліотеки: 1898 рік Адреса: вул.Первухінська 39, смт.Гути Богодухівського р-ну Харківської області Графік роботи: понеділок-пятниця з 8.00-14.00 крім суботи і неділі Основний бібліотечний фонд: 13565 прим. Фонд підручників: 20410 прим. Художня література: 11258 прим. Кількість читачів: 228 чол. Книгозабезпеченість: 98%

3 Програма бібліотечних уроків шкільної бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ

Програма бібліотечних уроків шкільної бібліотеки Гутянської ЗОШ І-ІІІ

ступенів

1 кл. Урок-екскурсія “Знайомтесь:шкільна бібліотека”, Гра “Не можна – треба” (правила користування книгою), Бесіда про дбайливе ставлення до книг. 2 кл. Бесіда “Як живеш, бібліотеко?”, Гра “Так чи ні” (правила користування бібліотекою), Бібліотечний диктант “Книжкове багатство”. 3 кл. ”Вересневі зустрічі в бібліотеці, “Завітай, казко!”(вибір казок для позакласного читання), Тестування “Книга – твій друг”. 4 кл. ”Словник – твій друг і порадник”, “Бібілотечні фонди(види продукції)”, Диктант “Словникове розмаїття”. 5-8 кл. Довідкова література – “золотий ключик пізнання”, Гра “Найрозумніший”, конкурс “Найкращий читач року”, 9-11 кл. ДПА бібліотек. Система бібліотек України. Розмаїття бібліотечних фондів. Тести “Пошук інформації

4 Діяльність шкільної бібліотеки по пропаганді краєзнавчої літератури

Діяльність шкільної бібліотеки по пропаганді краєзнавчої літератури

Мета пропаганди краєзнавчої літератури – залучення юних читачів до ідейно-моральних, естетичних багатств своєї місцевості, рідної літератури, ознайомлення з історією рідного краю, культурою, особливостями місцевого національного характеру жителів Гут, району і області, Слобожанщини загалом. В шкільній бібліотеці є постійно діюча виставка літератури письменників-земляків. Це майстри художнього слова, науково-популярної книжки, мемуарної і іншої часів Великої Вітчизняної війни, природничої, екологічної і т.д.: Г.Мартинова-слідопита з с.Первухінка, про героїв-земляків; Н.О.Турукало-Чагівець – землячки з Канади, книги спогадів; Н.Могилевської – вірші, публіцистика,нарис про цукровий завод; Н.Церковної- про Богодухівщину і її людей; М.Трипілець- історя краю та його жителів; Т.Чернишової – публікації з історії краю та мешканців; Посібники:”По заповідним місцям Харківщини”, екологічний випуск журналу “Губернія”; Стародавні міста Харківщини – Богодухів; Гумор, байки, усмішки, жарти письменників-земляків. (продовж. див. далі)

5 (Продовження)

(Продовження)

Ці книги та багато інших в нашій бібліотеці збиралось не один рік: часом дарувались вчителями-мовниками, пенсіонерами, дітьми-читачами. Під час уроків по краєзнавству, під час проведення екскурсій по бібліотеці – обовязково використовую цю полицю книг. А також в ході проведення масових заходів згадую земляків, показую їх книги, розповідаю про їх долю, демонструю фото зустрічей, наприклад, з канадською землячкою Н.О.Турукало-Чагівець. Для поетеси ми провели зустріч з дітьми, на якій прослухали авторську розповідь про тяжку емігрантську долю.Авторка читала свої вірші, відповідала на питання. Для мене дуже хвилююча подія – книга М. Трепілець про Голодомор в нашому районі.Низький уклін авторці, бо читаю спогади моїх рідних і чую їх голоси та інтонації. (продовж. див. далі)

6 (Продовження)

(Продовження)

Виставка і полиця краєзнавчої літератури знаходиться поряд з виставкою книг по екологічному вихованню, бо ці теми близькі – необхідно берегти природу рідного краю.В бібліотеці при обміні книг рекомендую читачам читати книжки авторів-земляків.Найбільшим попитом користуються гумор, жарти. В справі виховання патріотичних почуттів велику роль відіграє мемуарно-біографічна література. Найчастіше, це – в жовтні-листопаді і у травні – користується підвищеним попитом література про воєнні роки краю. Рекомендую, і діти з радістю беруть, книги слідопита Г.Мартинова. Він, до речі, і зараз готує книгу про вчителів, тому відвідує нашу школу, бере матеріали з архіву школи. Майже на кожному уроці, яка б тематика не була, згадую імена письменників-земляків. Наприклад, якщо це бібліотечний урок про будову книги, то беру книги по краєзнавству, щоб у дітей були на слуху їх імена. Якщо урок проходить у вигляді конкурсу, то теж часто демонструю видання по краєзнавству: коли треба показати титул, художнє оформлення книги тощо. (продовж. див. далі)

7 (Продовження)

(Продовження)

До розділу “Краєзнавча робота” в річному плані роботи обовязково планую бесіди про вибір краєзнавчої літератури.Шкільна бібліотека тісно співпрацює з селищною, де є куточок “Рідний край”.Тут проводимо спільні масові заходи, дарую книги наших земляків.Виступаю на виховних годинах.Для цього проводиться велика підготовча робота:підбираються книги для виставки, діти активно відвідують музей цукрового заводу, с.Кручик інші цікаві місця району і області.Отже, роботу по краєзнавству необхідно проводити тоді, коли зібрана колекція книг, зробити огляд книг, запланувати заходи в план, мати звязок з бібліотеками краю. (продовж. див. далі)

8 Творчість наших читачів

Творчість наших читачів

На полицях стоять книги, в залі тиша панівна. За столом сидить, щось пише – Ольга Миколаївна! Це її тут господарство – Королівство мудрих книг. Невичерпне знань багатство, знає все вона про них! Допоможе підібрати книжку так тобі потрібну; Дасть пораду, як пізнати таємницю книжки гідно. Любите свою Ви справу,- за це ми Вас поважаєм. Все виходить у Вас славно, тож натхнення Вам бажаєм. Любчич Анна,випускниця школи

9 Творчість наших читачів

Творчість наших читачів

Моя бібліотека Ходіть в кіно, в театр, на дискотеку – нам, молодим, цікаво все навкруг, Та не забудьте шлях в бібліотеку, бо книга – це порадник наш і друг. І лише книга все на світі знає, І нас всьому зуміє научить. А хто багато мудрих книг читає, Зуміє легше у житті прожить. Все про зірки, глибини океану, Країни і далекі острови, Про невідоме, досі ще не знане, Із книг про все дізнаєтеся ви.

Даша Герасименко, випускниця школи

Розділить книга вечори холодні, В скрутну хвилину дасть вам співчуття Про чудеса розкаже надприродні, Та і про всі премудрості життя. Для нас гостинно відчинили двері, Запрошують у світ мудрості й зання, Маленькі буквочки на білому папері, А схована в них сила пізнання. Тому найперший путь – в бібліотеку, І в друзі щирі – книги обирать! У лютий холод і у літню спеку не треба лінуватись, а читать.

10 Бібліотечний диктант “Структура книги”

Бібліотечний диктант “Структура книги”

Абзац – це... (відступ, початок теми) Автор – це... (письменик, поет) Береги – (вільні місця, межі) Глава – (розподіл тексту за змістом) Довідник – (книга, в якій знайдемо різну інформацію) Заголовок - (назва твору, його частини) Книжка – (зшиті листки в палітурці) Зміст - (вказує сторінки)

Корінець – (з?єднує всі елементи книги) Обкладинка – (захищає книгу) Словник – (бувають різні, слова в алфавіті) Титульна сторінка – (перший листок з даними про автора і інше) Сторінка – (складова частина книги, на якій друкують текст) Ілюстрації - (малюнки в книзі) Передмова/Післямова – (вступне або заключне слово) Анотація – (це коротка стаття про зміст книги)

11 Вікторина “Чи знаєш ти

Вікторина “Чи знаєш ти

..”

1. Бібліотека – це... 2. Які бібліотеки ви знаєте там, де живете? 3. Які книги зберігаються в бібліотеці? 4. Які дитячі газети і журнали ви знаєте? 5. Як називається основний документ читача? 6. Абонемент – це... 7. Читальний зал – це... 8. Згадаймо будову книги: титульна сторінка – це... вихідні дані – це... палітурка служать для ... сторінки – це ... ілюстрації в книзі для ... 9. В кінці книги зміст.Що він нам дає? 10. Згадаємо правила вибору книги... 11. Що таке анотація? 12. Довідник, словник – це ..

12 Пісенька про книжку

Пісенька про книжку

Книжка – добрий, мудрий друг, Книжка знає все навкруг – Що, до чого, звідки, як І про що писав Маршак. З нею взнаєш сто країн І сягнеш морських глибин, Долетиш за мить одну В міжпланетну далину Друг твій, книжка, відповість, Що верблюд в пустелі їсть, Скільки літ живуть кити,- З нею все узнаєш ти!

«Заголовок для по береги свою планету»
http://900igr.net/prezentacija/bez_uroka/zagolovok-dlja-po-beregi-svoju-planetu-264588.html
cсылка на страницу
Урок

Без урока

1 тема
Слайды
900igr.net > Презентации по > Без темы > Заголовок для по береги свою планету